1e keer na het consultatiebureau

[VRIENDEN]Met Melina na het CB geweest voor de eerste keer ze was 49.5cmlang en woog alweer 3460gram en hoofdje was 34.1cm rond.Dus ze groei heerlijk en gaat ook super goed.

Ze heeft een stijgende lijn in haar gewicht en lengte zitten en haar motoriek was ookgoed.

8januari moet ik bij de kinderarts zijn en dan gaan ze gelijk haar heupjes een echo van maken maar tot nu toe ziet het er allemaal goed uit.

Zeplaste welnog lekker de arts onder hihi jamoet jemaar niet op me buikje drukken dacht ze.

Mama en Papa zijnsuper trots op hun kleine meisje.En vinden het helemaal super hoe ze zich ontwikkeld voor een 4,5week te vroeg geboren baby.want mama was pas 19decofficieel uitgerekend.En rond 14 dec zou misschien een keizersnee gepland worden dus wij zijn zo blij dat ze zo goed groeit.

Tot de volgende blog en iedereen hele fijne feestdagen gewenst dikke knuffel van Ursula,Mike,Melina(L)[/VRIENDEN]

363 x gelezen, 0

reacties (0)


  • shy

    Fijn dat alles zo goed gaat met Melina. Wat groeit ze snel zeg hihi. Moet je nagaan dat ze eigenlik nog in je buik had gezeten nu... kan je volgens mij helemaal geen voorstelling van maken :)
    Succes met het maken van de echo, duurt nog ff maar toch...
    Liefs,
    Shy

  • koos

    hoihoi ursula mike en melina.

    wat fijn dat het zo goed gaat.en hoe is het veders met jou.

    groeten koos